Dom

Shanghai Poma Industrial Automation Equipment Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Linia do produkcji mleczarskiej na sprzedaż
dobra jakość Linia do produkcji mleczarskiej na sprzedaż
Opinie klientów
Przez ponad 5 lat współpracy zapewniliście najlepsze wsparcie techniczne i najlepszy produkt. dzięki

—— Z Malezji

Produkt działa stabilnie i wspaniała obsługa posprzedażowa, lubimy to.

—— Z Indonezji

Z przyjemnością robię z tobą interesy, Twój inżynier jest bardzo cierpliwy, idealna maszyna do paletyzacji, perfekcyjna obsługa!

—— Od Bangladeszu

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Jakie są najlepsze systemy przenośników do automatyzacji pakowania, nasza gama w pełni automatycznych lub półautomatycznych systemów przenośników do pakowania jest wykorzystywana do różnych linii produkcyjnych, może być modyfikowana zgodnie z różnymi wymaganiami. Uznany za wysoką wydajność, niskie koszty utrzymania i łatwość obsługi, ta wyjątkowa oferta urządzeń do automatycznego pakowania opakowań jest bardzo pożądana na rynku. Ten dostosowywany system przenośników opakowań jest odpowiedni dla różnych linii produkcyjnych i tak dalej.

  Innowacyjne oprogramowanie i niestandardowa automatyzacja dla kompletnych, unikalnych rozwiązań. Naszym celem jest wykorzystanie tych narzędzi, aby pomóc firmom w szerokim spektrum segmentów branżowych awansować w swoich branżach.

  Udało nam się zdobyć pozycję jednego z czołowych producentów i eksporterów asortymentu urządzeń automatyki przemysłowej. Produkty w tej kompleksowej ofercie obejmują linię do produkcji napojów, linię do produkcji mleka, linię do produkcji żywności, automatyczne systemy przenośników, automatyczną maszynę bokserską, automatyczną maszynę do paletyzacji, automatyczną maszynę do depaletyzacji, zautomatyzowane maszyny pakujące, automatyczne maszyny do pakowania, maszynę do pasteryzowania i maszynę do czyszczenia przemysłowego aby wymienić tylko kilka. Oferujemy również linię do produkcji mięsa, linię produkcyjną Can, linię do produkcji wina i różne zautomatyzowane linie produkcyjne, między innymi Zapewniamy produkty i usługi dobrej jakości z Chin.

  Dzięki szerokiemu asortymentowi, dobrej jakości, rozsądnym cenom i stylowym wzorom nasze produkty są szeroko stosowane w przemyśle spożywczym, napojów, medycynie, przemyśle chemicznym i innych branżach. Nasze produkty są szeroko rozpoznawane i cieszą się zaufaniem użytkowników i mogą spełniać stale rosnące potrzeby gospodarcze i społeczne.

  POMA - Twój zaufany dostawca rozwiązań transportowych i opakowaniowych do automatyzacji przemysłowej!

  Warsztaty przetwarzania

  Sklep montażowy

  Seria części zamiennych

  Kliknij zdjęcie w Google Maps

 • OEM / ODM
  Jesteśmy otwarci na klientów na całym świecie, zapraszamy do odwiedzenia nas i współpracy z nami. Dąż do poszerzenia rynku międzynarodowego. Rozwijaj partnera, który koncentruje się na jakości i który jest zorientowany na usługi dla konsumentów.

  Zawsze znajdujemy lokalną profesjonalną agencję dla lepszej lokalnej obsługi. Zawsze znajdujemy profesjonalnego partnera dla lepszego marketingu na całym świecie.

  Utrzymujemy prawa i interesy naszych partnerów, zapewniając wysokiej jakości, profesjonalny system obsługi i coraz większą siłę marki.

  Zapraszamy do kontaktu z nami dla OEM / ODM. Rośniemy razem i obaj zdobędziemy rynek.

 • R & D
  Nasza historia rozwiązań różni się złożonością od prostych do wysoce zautomatyzowanych. Każde rozwiązanie proponowane przez nasz zespół jest rozważane indywidualnie, aby zapewnić ogromny wzrost wydajności i szybki zwrot z inwestycji.

  Po latach rozwoju zaprojektowaliśmy wszystkie linie produkcyjne dla różnych potrzeb. Zależnie od potrzeb klientów, możemy opracować odpowiednią ofertę techniczną dla wszelkiego rodzaju potrzeb.

  Nasz zespół badawczo-rozwojowy składa się z inżynierów elektryków, inżynierów systemów przenośników, inżynierów maszyn pakujących i inżynierów instalacji. Wszyscy inżynierowie są doświadczonymi ekspertami, którzy pracują w tej branży od ponad 10 lat. Dział R & D oferuje potężne wsparcie technologiczne dla nas i naszych klientów.

  1. Wsparcie technologiczne przed sprzedażą

  W oparciu o zapotrzebowanie na produkcję ze strony klientów, dział badań i rozwoju potwierdzi możliwości projektowe i produkcyjne oraz inwestycje. Raport pomoże naszym klientom podjąć decyzję.

  2. Wsparcie technologiczne podczas produkcji

  Po potwierdzeniu zamówienia dział R & D oferuje usługi projektowe i aranżuje rysunki dla działu produkcji. cały proces produkcji jest pod kontrolą działu R & D i działu kontroli jakości.

  3. Wsparcie technologiczne po sprzedaży

  Po dostarczeniu linii produkcyjnej dział R & D oferuje instrukcje obsługi dla całej linii i zapewnia standard instalacji oraz uwagi. każda linia produkcyjna zostanie zarejestrowana dla przyszłego rozwoju i konserwacji.

  Witamy w naszej siedzibie głównej i fabryce w Szanghaju. Cieszymy się na długoterminową współpracę z naszymi klientami.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Poma Industrial Automation Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Hans Han

Tel: +86--13671678094

Faks: +86-21-57881412

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)