Dom

Shanghai Poma Industrial Automation Equipment Co., Ltd.

Orzecznictwo
dobra jakość Linia do produkcji mleczarskiej na sprzedaż
dobra jakość Linia do produkcji mleczarskiej na sprzedaż
Opinie klientów
Przez ponad 5 lat współpracy zapewniliście najlepsze wsparcie techniczne i najlepszy produkt. dzięki

—— Z Malezji

Produkt działa stabilnie i wspaniała obsługa posprzedażowa, lubimy to.

—— Z Indonezji

Z przyjemnością robię z tobą interesy, Twój inżynier jest bardzo cierpliwy, idealna maszyna do paletyzacji, perfekcyjna obsługa!

—— Od Bangladeszu

Im Online Czat teraz

Shanghai Poma Industrial Automation Equipment Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Shanghai Poma Industrial Automation Equipment Co., Ltd. Shanghai Poma Industrial Automation Equipment Co., Ltd. Shanghai Poma Industrial Automation Equipment Co., Ltd. Shanghai Poma Industrial Automation Equipment Co., Ltd. Shanghai Poma Industrial Automation Equipment Co., Ltd. Shanghai Poma Industrial Automation Equipment Co., Ltd. Shanghai Poma Industrial Automation Equipment Co., Ltd.
Factory Environment Factory Environment R & D department Meeting Room Processing Workshop Processing Workshop Assembly Shop Our Family

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : POMA
Ilość pracowników : 200~300
Coroczne wyprzedaże : 20,000,000-30,000,000
Rok założenia : 2001
pc Export : 70% - 80%

Twój zaufany dostawca usług transportowych i rozwiązań w zakresie opakowań dla automatyki przemysłowej!

Kim jesteśmy

Shanghai Poma Industrial Automation Equipment Co. Ltd. jest profesjonalnym producentem i eksporterem specjalizującym się w różnych liniach do produkcji opakowań i urządzeniach transportowych. Oferuje również usługi projektowania, produkcji i instalacji w powyższych dziedzinach. Mocne strony POMA to automatyczne pakowanie i przenoszenie części na liniach produkcyjnych, Automatyzacja linii produkcyjnej zaplecza, Mamy ponad 10 lat doświadczenia w tej dziedzinie, Wykonujemy te usługi w zakresie automatyzacji fabryki, zgodnie z wygodą naszych klientów. POMA cieszy się doskonałą reputacją i zaufaniem w zakresie indywidualnych projektów i profesjonalnych projektów.

Od momentu powstania w 2001 r. Poma została poświęcona poprawie jakości produktów i usług, a także poprawie kadry i zarządzania. Dzięki ciężkiej pracy technika, Poma wchłonęła zaawansowaną technologię z Niemiec, Japonii i Włoch. Sprzęt z Poma jest oczywiście zaawansowany na arenie międzynarodowej. W międzyczasie Poma oferuje doradztwo technologiczne, projektowanie miejsc pracy, instalację i debugowanie, szkolenia w zakresie technologii i usługi względne.

Nasza sieć sprzedaży objęła Chiny i rozszerzyła się na Azję Południowo-Wschodnią, Amerykę i inne regiony.

Wierzymy, że technologia to podstawowa kompetencja, innowacja jest źródłem motywacji, a innowacje technologiczne są nieskończone. Aby przejąć inicjatywę, Poma włożył duży budżet w badania i został dobrze wynagrodzony, w tym szereg praw autorskich oprogramowania i patentów. Poma ma silny zespół badawczo-rozwojowy, który stanowi solidną podstawę do zagwarantowania jakości produktu.

Dzięki innowacjom oraz samokontroli i rozwojowi Poma wprowadziła również zaawansowane urządzenia do produkcji lub testowania. Poma zajmuje powierzchnię 25 000 metrów kwadratowych z zmodernizowanym miejscem pracy i dużym biurowcem wielozadaniowym. Poma została wyposażona w zaawansowane maszyny do obróbki metalu i modelowania plastycznego. Dojrzała technologia gwarantuje jakość, terminowość dostaw i serwis po sprzedaży. Osoba po sprzedaży może być dostępna w dowolnym momencie w celu skorzystania z niestandardowych części, wymiany, naprawy, konserwacji i tak dalej.

Wszyscy używali naszych produktów (niektórzy klienci)

Coca-Cola, Glico, Haagen-Dazs, Lotte, Stora Enso, Wrigley, Ajinomoto, Orion Best Global Pie Company;

Perfetti Van Melle Group BV, Hygienix, Taiwan Glass Group, APP Asia Pulp & Paper Co., Ltd .;

SUPERCHEM Surface Chemistry Company Limited, Chiny Cofco Group, China Mengniu Group;

China Yili Group, BYD Auto, WB, Cheng Loong Corp, China Yueda Group.

Współpracujący klienci Poma 

Rozwiązania branżowe

Rozwiązania pakowania i transportu Pomy są szeroko stosowane na końcu automatycznych linii produkcyjnych do żywności, napojów, win, nabiałów, pieczarek, urządzeń, supermarketów, magazynów logistycznych, chemikaliów codziennego użytku, leków i inżynierii chemicznej. Rozwiązania są również odpowiednie do pakowania sprzętu, przenoszenia urządzeń i części maszyn, komponentów elektrycznych i odpowiedniego sprzętu.

Na etapie projektowania przed biznesem oferowane jest darmowe doradztwo technologiczne. Oferowana jest również pomoc w zakresie układu miejsca pracy i rozmieszczenia linii produkcyjnych, aby zapewnić ekonomię i wydajność dla klientów.

Inżynierowie w Poma są profesjonalni, z doświadczeniem wielokrotnego instalowania maszyn dla klientów za granicą. dla Poma relacje z klientami i klientami są zawsze harmonijne.

Główne produkty POMA:

za. Odmiany automatycznych linii produkcyjnych do żywności, napojów, produktów mlecznych i tak dalej.

b. Roboty w dziedzinie żywności, napojów, leków, elektronów, samochodów i inżynierii chemicznej.

do. Automatyczne maszyny pakujące, takie jak maszyna do rozładunku, Automatyczna maszyna do paletyzacji, otwieracze, maszyny ładujące i tak dalej.

re. Wszystkie rodzaje przenośników i systemy sterowania transportem.

mi. Części zamienne przenośników i rolek transportowych.

Wszyscy klienci, nowi lub starzy, bliscy lub dalecy, mogą skontaktować się z POMA w celu przyszłej współpracy i wspólnego sukcesu.

Środowisko fabryczne

Budynek biurowy

Recepcja firmy

Pokój do negocjacji

Adres fabryczny, Kliknij zdjęcie w Google Maps

Szczegóły kontaktu
Shanghai Poma Industrial Automation Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Hans Han

Tel: +86--13671678094

Faks: +86-21-57881412

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)