Dom ProduktyZautomatyzowane systemy przenośnikowe

Specjalna linia przenośników taśmowych do automatycznych systemów przenośnikowych

Orzecznictwo
dobra jakość Linia do produkcji mleczarskiej na sprzedaż
dobra jakość Linia do produkcji mleczarskiej na sprzedaż
Przez ponad 5 lat współpracy zapewniliście najlepsze wsparcie techniczne i najlepszy produkt. dzięki

—— Z Malezji

Produkt działa stabilnie i wspaniała obsługa posprzedażowa, lubimy to.

—— Z Indonezji

Z przyjemnością robię z tobą interesy, Twój inżynier jest bardzo cierpliwy, idealna maszyna do paletyzacji, perfekcyjna obsługa!

—— Od Bangladeszu

Im Online Czat teraz

Specjalna linia przenośników taśmowych do automatycznych systemów przenośnikowych

Chiny Specjalna linia przenośników taśmowych do automatycznych systemów przenośnikowych dostawca
Specjalna linia przenośników taśmowych do automatycznych systemów przenośnikowych dostawca Specjalna linia przenośników taśmowych do automatycznych systemów przenośnikowych dostawca Specjalna linia przenośników taśmowych do automatycznych systemów przenośnikowych dostawca Specjalna linia przenośników taśmowych do automatycznych systemów przenośnikowych dostawca

Duży Obraz :  Specjalna linia przenośników taśmowych do automatycznych systemów przenośnikowych

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shanghai, Chiny
Nazwa handlowa: POMA
Orzecznictwo: ISO9001 / Software copyright of China National Copyright Administration
Numer modelu: POMA-SSSB-TSPDSSX

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Jeden zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Pudełko drewniane lub pakowane w folię polietylenową / standardowe opakowanie eksportowe, godne żegl
Czas dostawy: 30-100 dni roboczych po otrzymaniu płatności i potwierdził rysunki
Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 10 ZESTAWÓW / MIESIĘCY
Szczegółowy opis produktu
Nadaje się do: Automatyczne rozwiązanie transportowe dla specjalnej linii przenośników taśmowych Synonimy: Specjalne systemy przenośników taśmowych do przemysłowych linii produkcyjnych i montażowych
Nazwa Synonim: Specjalna linia przenośników taśmowych do zautomatyzowanych systemów przenośników magazynowych Okres gwarancji: 12 miesięcy po uruchomieniu
Operacja: W pełni automatyczny lub półautomatyczny materiał: SUS304 lub SUS316
Port morski: Szanghai Chiny Funkcja: Używany do automatycznych urządzeń transportowych
Inne imię: The resource you are looking for has been removed, had its name changed, or is temporarily unavailab równoznaczny: Specjalny przenośnik taśmowy | Systemy przenośników taśmowych
High Light:

montaż przenośników

,

system transportu przenośnika

Specjalny przenośnik taśmowy Pasujący do automatycznych systemów przenośnikowych i urządzeń transportowych

Opis:

Specjalne przenośniki mają różne tryby, w tym rodzaj rowka, typ siatki, rozszerzalność, krawędź noża, równoległość, mocowanie itd., Która jest szeroko stosowana w przemyśle spożywczym, napojów, medycynie, przemyśle lekkim i innych branżach.

POMA jest profesjonalnym dostawcą komponentów przenośników i systemów przenośnikowych.

Maszyny przenośnikowe: Przenośnik łańcuchów listwowych, przenośnik rolkowy, przenośnik ślimakowy, przenośnik taśmowy, przenośnik pochylny i tak dalej.

Elementy przenośników: plastikowe części maszyn, części maszyn do pakowania, łańcuchy plastikowe i ze stali nierdzewnej, pasy modułowe i koła łańcuchowe, przenośnik rolkowy, elastyczny łańcuch i inne.

Zalety:

Różne przenośniki do różnych towarów; Wielka różnorodność; Wysoka zdolność przystosowania;

Produkujemy nie tylko przenośniki taśmowe, ale także technologię, która kieruje zautomatyzowanymi rozwiązaniami. Nasze produkty są zbudowane na wszystko, od zakrzywionych, pochylonych, odrzuconych i specjalnych pasów, które transportują Twoje produkty od linii do linii, do przenośników na tyle małych, aby pomagać większym maszynom. Wszystkie są zaprojektowane tak, aby działać niezawodnie i niezależnie w ramach struktury magazynu lub obiektu.

Przenośniki Poma są zaprojektowane w taki sposób, aby przenosić produkt do dokładnej lokalizacji, dokładnie w tym samym czasie i dokładnie w takiej pozycji, jaka musi być w następnej fazie linii produkcyjnej. Ta niezwykle dokładna kontrola produktu pozwala przenośnikom Poma na łatwą integrację z robotami, pracownikami i sprzętem.

Serwis pogwarancyjny:

Jakość Jakość produktów będzie ściśle kontrolowana, a każda część lub maszyna zostanie dokładnie przetestowana przez nasz dział kontroli jakości, aby zapewnić, że będzie dobrze działać przed pakowaniem.
Usługi na całe życie Zapewniamy usługi na całe życie dla wszystkich produktów, które sprzedaliśmy i dostarczamy części zamienne w konkurencyjnej cenie.
Czas gwarancji W ciągu tego okresu wyślemy bezpłatnie część zamienną, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy (z wyjątkiem szkód sztucznych).
Usługi plików Możemy dostarczyć specyfikacje ręczne, wideo operacyjne i inne pliki, których potrzebujesz.
Język Mamy profesjonalny zespół sprzedaży, który jest dobry w języku angielskim, aby zapewnić sprawną komunikację.
Usługi techniczne Mamy profesjonalnych inżynierów dostępnych do obsługi maszyn za granicą, po otrzymaniu zapytania o usterkę, odpowiemy w ciągu 24 godzin i zaoferujemy wszelką pomoc techniczną dotyczącą maszyny.

Uwaga: Oferowana jest bezpłatna usługa rysunków i projektów procesów produkcyjnych, w zależności od rodzaju produktów do przekazania, pakietów produkcyjnych i wielkości powierzchni produkcyjnej.

Szczegóły kontaktu
Shanghai Poma Industrial Automation Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr.Han

Tel: +8613671678094

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)